Úvod > Ponuka práce > Elektrotechnika a energetika > Údržbár – elektro (NN/VN)

Údržbár – elektro (NN/VN)

Pracovná oblasť:
Elektrotechnika a energetika
V meste:
okres Levice
Možný termín nástupu:
ihneď resp. dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame prácu v úspešnej spoločnosti s možnosťou osobného a profesného rastu so zaujímavým motivačným finančným ohodnotením. Aktívne podporujeme vzdelávanie zamestnancov odbornými školeniami. Poskytujeme stravné lístky v hodnote 4,10 € - zamestnávateľ ich hradí v plnej výške a zaujímavý sociálny program holdingu PPA Controll a.s.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
4,9 €/ hod + mesačné prémie
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.

Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.Spoločnosť PPA Power DS s.r.o. sa zaoberá komplexnou správou priemyselných parkov, správou energetických zariadení jednotlivých klientov- kontrola činností zariadení, oprava, údržba, servisné prehliadky, 24 hod hot-line servis, optimalizáciou odberu energií - optimalizačné opatrenia odberu energií, dodávok a administrácie a meraní energií, vypracovávanie odberových diagramov, finančný a legislatívny outsourcing - vybudovanie a prefinancovanie energetických zariadení, právne poradenstvo v energetickej legislatíve, energetický audit.
O spoločnosti:
Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
7.7.2018
Počet videní:
1