MK REAL - realitná kancelária Malacky

MK REAL - reality Malacky, Záhorie. Sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu domov, bytov, pozemkov a iných nehnuteľností.

MK REAL - realitná kancelária Malacky

Reality, domy, byty, pozemky, Malacky, Záhorie

MK REAL - reality Malacky, Záhorie. Sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu domov, bytov, pozemkov a iných nehnuteľností.

Adresa: Záhorácka č.100, 90101 Malacky
Telefón:0347726070, 0905423489
Kontaktná osoba:Bc. Miroslav Kučeravý
Mobil:0905423489
E-mail:mk-real@mk-real.sk
Web:www.mk-real.sk

Reality Malacky, Záhorie. Domy, byty, chalupy, chaty, pozemky, kancelárie...

Realitná kancelária Bc.Miroslav Kučeravý - MK REAL je dynamicky sa rozvíjajúca RK, ktorá pôsobí na realitnom trhu od roku 2004.

Pôsobnosť realitnej kancelárie je zameraná na okresné mesto Malacky a jeho blízke okolie. Kancelária je zameraná na full servis nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností.

RK je zmluvným partnerom viacerých bánk na území SR kde úzko spolupracuje so svojimi klientmi pri vybavovaní hypotekárnych úverov.

V súčasnej dobe sa realitná kancelária stala zmluvným partnerom zahraničných developerov na území Chorvátska, Bulharska, Thajska a na Slovensku sprostredkováva produkty svojich zahraničných partnerov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Kontakty:

Kontakty:

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.