zahorie.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Domy, chaty a chalupy - Záhorie - Malacky, Stupava, Senica

Reality 1-20 z 51

REALITY Záhorie a okolie

Na predaj veľký RD, pozemok 1168m2, Gajary

Dátum pridania: 19.6.2014

Ponúkame na predaj velky rodinny dom v obci Gajary. Celkova užitkova plocha nehnuteľnosti je 486 m2, vymera pozemku je 1168 m2. V areali sa nachadza 5 izbovy objekt a zastrešeny objekt 178 m2 na skladove učely. Dom i jeho zázemie je vhodný na bývanie pre vačšiu rodinu, alebo na podnikanie. RD má velke miestnosti Prizemie : obyvačka ,kuchyna s jedalnou, wc, kupelka, komora, spalna, detska izba Poschodie : 2x detska izba, obyvačka 1, obyvačka 2, wc, kupelka, kuchyna, jedalen, vstupna hala. V celom dome su podlahy-dubove parkety, dlažba, plynove ustredne kurenie, meska voda + vlastná studna, kanalizacia. Rodinny dom je zatepleny 8 cm izoláciou, má plastove okna a rolety ... , vek 12 rokov. CENA PODLA ZNALECKEHO 227.000 €. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj veľký RD, pozemok 1168m2, Gajary

Na predaj RD 5+1 , 600m2 pozemok, Gajary, okr. Malacky

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponúkame na predaj rodinný dom 5+1 v Gajaroch, v tichej lokalite, blízko centra obce. Zastavaná plocha domu je 160 m2 + menšia hospodárska budova, garáž, pivnica. Pozemok je s rozlohou 600 m2. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj RD 5+1 , 600m2 pozemok, Gajary, okr. Malacky

Na predaj RD , Malacky, 360m2 pozemok, ul.Hlboká

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Malacky na ulici Hlboká. V dome sú 2 samostatné izby + kuchyňa + špajza + letná kuchyňka, spolu cca 100 m2 + záhrada. Možnosť nadstavby, pristavby. Tichá lokalita Malaciek, po kompletnej vnútornej rekonštrukcii, rekonštrukcia vody, kúrenia, elektriny, nové plastové okná, dvere, nové dlažby, nová kuchyňa. Parkovanie pred domom. Nízke energie: 50 – 60 EUR plyn + el. energia + voda. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj RD , Malacky, 360m2 pozemok, ul.Hlboká

Na predaj chata s pozemkom 400m2, Kuchyňa , časť Podhoranka

Dátum pridania: 11.6.2014

Ponúkame na predaj chatu o výmere 80 m2, ktorá je postavená pod lesom na pozemku o výmere 400 m2 v chatovej časti obce Kuchyňa. Dvojpodlažná chata je murovaná, zateplená, podpivničená, s krásnou záhradou. V chate je elektrina, voda-vlastná studňa ,žumpa /3,5m3/. V pivničných priestoroch sa nachádza barové sedenie s posedenim pri krbe. Pozemok je krásne upravený, travnik s automatickým zavlažovaním, murované sedenie s grilom, jazierko s rybičkami, ovocné stromy a kry, státie pre dve autá. Prístupová cesta je z dvoch strán. V blízkosti chaty / cca 200 m/ sa nachádza priehrada pre relax pri vode,alebo rybárčenie. Poloha chaty ponúka možnosť cykloturistiky, hubárčenia, turistiky, v zime lyžovania v známom lyžiarskom stredisku Pezinská Baba./ 7 min autom/. Obec Kuchyňa sa nachádza od chaty cca 10 min chodze, kde su potraviny, pošta, lekár, lekáreň, reštaurácie. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj chata s pozemkom 400m2, Kuchyňa , časť Podhoranka

Na predaj dvojpodlažný RD v radovej zástavbe na pozemku 188m2, Stupava

Dátum pridania: 6.6.2014

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom ( mezonetový byt ) v radovej zástavbe v Stupave. Dom je na pozemku 188 m2 a bol kolaudovaný v roku 2012. 1.NP : chodba, kuchyňa ( spotrebiče- sklokeramická doska, mikrovlná rúra, rúra na pečenie, myčka ) s obývačkou, 1 x obytná miestnosť so vstavanou skriňou, samostatné WC. 2. NP : 2 x obytná miestnosť , kúpeľňa s WC, 1x balkón, chodba so stavanou skriňou, technická miestnosť s plynovým kotlom na ÚK a ohrev vody. Podlahová plocha 100m2, v celom dome plávajúce podlahy, plastové okná, vchodové dvere hliník, dlažba. Dom je napojený na všetky IS, pred domom 2x parkovací priestor vo vlastníctve. Zatrávnená záhrada je prístupná z kuchyne aj z ulice cez samostatný vchod. Tichá novovybudovaná lokalita, treba vidieť. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj dvojpodlažný RD v radovej zástavbe na pozemku 188m2, Stupava

Na predaj 3izb. chata. 3400 m2 pozemok, Marianka

Dátum pridania: 2.6.2014

Ponúkame na predaj 3-izbovú chatu s rozľahlým udržiavaným pozemkom a prekrásnym výhľadom v bezprostrednej blízkosti hl.mesta. Pozemok s chatou je oplotený a nachádza sa v nádhernom prostredí chatovej oblasti medzi Mariankou a Stupavou (k.ú Stupava lokalizácia bližšie k Marianke). Na časti pozemku je rodiaci vinohrad a ovoc. stromy. Priamo pri chate je bazén. Chata je dvojpodlažná s povalou a terasou. Má krb, pivnicu, menší garážový prístrešok. IS - Elektrina, Vodovod. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. chata. 3400 m2 pozemok, Marianka

Na predaj nový 4 izb. RD + 300m2 pozemok, Rovinka

Dátum pridania: 19.6.2014

Ponúkame na predaj dva 4 izbové slnečné domy (dvojdom) s vlastnou záhradou a garážou.Denné miestnosti sú orientované na juh a ostatné v závislosti od vybraného domu na východ, alebo západ. Každý dom má pozemok s výmerou 300m2 z toho zastavaná plocha je 72m2 a úžitková plocha domu je 124m2. Stavebný štandard prevedenia je nasledovný: betónová základová doska, obvodové múry - tehla hr. 30 cm + vonkajšie fasádne zateplenie - polystyrén hr. 12 cm, vnútorné nosné priečky oddeľujúce domy – akustická tehla zalievaná, vonkajšie omietky, šikmá strecha (konštrukcia – drevo, zateplenie , plechová krytina), splanírovanie terénu/záhrad. Prevedenie domu je nasledovné: Jednotlivé domy budú dokončené a odovzdané v stave holodomu, ktorý zahŕňa vstupné dvere, plastové okná a terasové dvojkrídlové otváracie dvere, elektrické podlahové kúrenie na oboch podlažiach, poter, rozvody vody, kanalizácie, elektriny, počítačovej siete, vnútorné šúchané omietky, betónové schodisko, betónová terasa, príprava na samostatné merače elektrickej energie a merač mestskej vody pre dom. Dom sa nachádza v satelitnom mestečku Bratislavy v Rovinke. Lokalita poskytuje tiché prostredie vhodné pre rodiny s deťmi, alebo pre všetkých hľadajúcich kľudné bývanie mimo rušného mesta, ale zároveň na skok od Bratislavy. Obec rovinka sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou, v obci sa nachádza lekáreň, pošta, obchody, reštaurácie a ostatné. Ďalej sa v obci nachádza škola, škôlka a možnosť športového vyžitia a relaxu. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj nový 4 izb. RD + 300m2 pozemok, Rovinka

Na predaj 4-izb. nadčasový RD, 6 m2 pozemok, Veľký Biel

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponúkame na predaj 4-izbovú nadčasovú rodinnú vilu na 6 árovom pozemku v lokalite Veľký Biel. RD má samostatné 3 izby + štvrtá - obývacia je spojená s kuchyňou a jedálňou. Ďalej má samostatnú technickú miestnosť, špajzu a šatník. Dve samostatné kúpeľne. Garáž je riešená ako prístavba s prístreškom. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

 Na predaj 4-izb. nadčasový RD, 6 m2 pozemok, Veľký Biel

Predáme tehlový 5-izb. RD + pozemok, 571m2 , Hamuliakovo

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponúkame na predaj 5-izbový tehlový rodinný dom s pozemkom 571 m2 v Hamuliakove. Tento moderný dom je prízemný a samostatne stojaci postavený s dôrazom na kvalitu. Dom je so ZP: 121m2 (dom)+ 17m2 (terasa). Úžitková plocha: 101m2. Uspokojí bývanie 2-5 člennej rodiny. Dispozične pozostáva z predsiene, obývačky spolu s kuchyňou-jedálňou, zo štyroch samostatných izieb, kúpeľne a WC. Predáva sa ako skolaudovaná stavba na kľúč. V cene domu je zahrnuté : - kúrenie plynovým turbokotlom a radiátormi, - steny omietnuté a natreté kvalitnou interiérovou bielou farbou, - obzvláštňujúci prvok: priznané konštrukčné prvky ako drevené hrady v hale a priznané stropy v izbách - elektrorozvody štandardné, včítane vypínačov a zásuviek - vývody na svietidlá pripravené na inštaláciu - zariaďovacie predmety – toaleta, umývadlo, vaňa, sprchovací kút - 3-vrstvový komín Kominox DW a komínová vložka Kominox - okná KALYPSO – 7-komorové nemecké profily, izolačné 3-sklo (Ug=0.7) - plávajúce podlahy - interiérové dvere - zateplenie fasády100mm polystyrénom,sokel extrudovaným polystyrénom - akrylátová omietka - strecha s 20cm zateplením minerálnou vlnou a škridlou Mediterran, - pozemok oplotený, v prednej časti pohľadové murivo Lokalita: Pozemok s rozlohou 571m2 leží v tichej , slepej ulici Hamuliakova. Dedina sa nachádza 18 km od hlavného mesta Bratislavy v malebnom a tichom prostredí. Obec leží v blízkosti Dunaja, čo poskytuje široké možnosti rekreácie a športového vyžitia – vodná nádrž s prístaviskom a kompou do Čunova, cyklotrasy. V obci sa nachádza tiež športová hala, fitnes, tenisové kurty a zimný štadión. Stav: Novostavba Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

 Predáme tehlový 5-izb. RD + pozemok, 571m2 , Hamuliakovo

Na predaj maly RD, 60m2, BA Vajnory

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponukam na predaj maly rodinny domcek (2 izby + podkrovie, predsien, kuchyna, kupelna a samostatne wc), v tichej ulicke pri Vajnorských jazerách. Úžitková plocha domu je 60 m2. Kurenie je na tuhe palivo (UK), v podkrovi je klimatizacia ,pivnica je sucha ,vlastna studna ,odpad rieseny zumpou, parkovanie je mozne vo dvore pod strechou alebo vonku pred domom. Vzadu je zahradny krb s posedenim a sopa na naradie, bicykle a pod. Pri dome je tiez mensia zeleninova a kvetinova zahradka, ktora pozaduje minimalnu starostlivost. Vymera celého pozemku cca 200m2, co Vam rovnako poskytuje casovy komfort na oddych a nie na jeho neustale udrziavanie. Nizke naklady spojene s byvanim v rodinnom dome v prijemnom prostredi priamo pri jazere a to vsetko v hlavnom meste! Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj maly RD, 60m2, BA Vajnory

Na predaj3 izb. RD, Dunajská Lužná -Nové Košariská

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponúkame na predaj 3 izbovy dom, ktory je sucastou dvojdomu v oblubenej casti Dunajskej Luznej - Nove Kosariska. Obytna plocha domu je 80 m2 , pozemok 266 m2. Dom je poschodovy na prizemi je kuchyna prepojena s obyvackou s vystupom na terasu a pozemok. priestor na spajzu a kupelna. Na poschodi sa nachadzaju dve izby a kupelna so sprchovym kutom a vyhrievanou podlahou. Dom je situovaný v peknej lokalite blizko jazera, cca 3 min chodze. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj3 izb. RD, Dunajská Lužná -Nové Košariská

4 izbový rodinny dom, povodny stav, Vinosady, 360m2 pozemok

Dátum pridania: 16.6.2014

Ponukame na predaj 4 izbovy rodinny dom v obci Vinosady, len 20km od Bratislavy, 2km od Pezinka. Zastavana plocha domu je 100m2, pozemok ma vymeru 360m2. Dom je umiestneny hned pri hlavnej ceste, je v povodnom stave. K domu prinalezia mensie pristavby, ktore v minulosti sluzili ako sklady, vinna pivnica, suche WC a pod. Dom ma vsetky IS, vodovod, kanalizaciu, plyn, elektriku, a vlastnu studnu. Vykurovanie je radiatorove, riesene plynovym kotlom zn.Junkers. Na konci pozemku preteka potok. Dispozicne riesenie: vstupna chodba, vstup do kuchyne, z kuchyne vstup do obyvacky, z predsiene je dalsi vstup do izby, cez ktoru sa prechadza do dalsich dvoch izieb, ktore su prechodne, na konci domu je umiestene samostatne WC a kupelna. V dome je pivnica o vymere cca 20m2, vstup do pivnice je zvonku domu. Pred domom je moznost parkovania. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

4 izbový rodinny dom, povodny stav, Vinosady, 360m2 pozemok

Na predaj záhrada s chatkou a garážou, 454m2 pozemok, Ba II

Dátum pridania: 13.6.2014

Ponúkame na predaj záhradný pozemok s chatkou a garazou na tichom mieste v Bratislave-Podunajských Biskupicich mimo hlavnej cesty. Pozemok je obostavany vysokym plotom, ktory je po jednej strane lemovany vysokymi tujami, co zarucuje absolutne sukromie. Na pozemku stoji krasna ceresna, ktora kazdorocne potesi svojou stedrou nadielkou. Stavba možná, avsak zatial záhrada nie je klasifikovaná ako stavebny pozemok. Na zaklade rozhodnutia miestneho uradu je mozne chatku zvacsit ako do vysky, tak aj do sirky. Pozemok ma rozhlohu 380 m2 a ma svoju vlastnu pristupovu cestu, ktorej 1/5 je v osobnom vlastnictve. Rozloha pristupovej cesty je 68 m2. Na pozemku je natiahnuta voda aj elektrina, nachadza sa tu garaz, v ktorej je mozne parkovat dve auta. Zahradna chatka je tehlová, podpivničena a ma samostatny vchod. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj záhrada s chatkou a garážou, 454m2 pozemok, Ba II

Na predaj bungalov s dvomi 3izb. jednotkami, Malinovo, Tri vody

Dátum pridania: 11.6.2014

Ponúkame na predaj 3 izbový dom bungalov, v ktorom su 2 bytové jednotky ( 2 x 3 izbovy byt ) so záhradou v tichej uličke v novej štvrti Malinova - Tri vody. Zastavaná plocha 94 m2, celková úžitková plocha 91 m2, obytná plocha 83 m2, pozemok ma 275 m2. Obývacia izba s kuchyňou, spálňa, detská izba, kúpelňa s WC, šatník, technická miestnosť. Dom je postavený z tehly 30, zateplená bude 10 cm polystyrénom, škridla Mediteran antarzit, biele omietky, podlahové kúrenie v celom dome + v kúpeľni aj radiator a kúrenie s plynovým kotlom , plastové okná, fasáda biela, terén upravený, chodníky zámkova dlažba. Predpokladaný termin dokončenia 8/2014. Cena je za holodom. Po dohode možnosť dokončenie podla predstav budúceho majiteľa na kľúč. Pozemok je rovinatý, susedia maju tiez bungalovy, takže dom poskytuje maximálne súkromie. Kolaudácia 2014. Na dom je možné ihneď možné čerpanie úveru. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj bungalov s dvomi 3izb. jednotkami, Malinovo, Tri vody

Na prenájom nový RD, Ba - Staré Mesto

Dátum pridania: 11.6.2014

Dáme do prenájmu nadštandardnú vilu vhodnú pre diplomata alebo riaditeľa nadnárodnej spoločnosti. Tichá lokalita, 300m2 obytného priestoru, 3x WC, 3x kúpeľňa, alarm, internet, garáž, upravený pozemok. cena je 2.600 EUR/mes + Energie Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme !

Na prenájom nový RD, Ba - Staré Mesto

Na predaj slnečný RD s pozemkom 700 m2, Modra

Dátum pridania: 11.6.2014

Ponúkame na predaj slnečný rodinný dom s veľkým pozemkom a výhľadom na vinohrad. Dom sa nachádza v Modre - časti Kráľova. Celková úžitková plocha domu je 255 m2 a plocha obytnej časti 150 m2. Výmera pozemku celkom je 700 m2. Na pozemku je k dispozicii ohnisko, udiareň a základ pre budúci posed. Dom má 6 izieb, 2 kupelne, priestrannú kuchyňu s veľkým oknom, špajzu, krytú garáž, je tu tiež možnosť parkovania pred domom. Dom je celý podpivničený. Súčasťou domu je aj nový kotol a bojler. Spodná pivnica obsahuje veľa pracovného náradia vhodné pre každého zručného domáceho majstra. V prípade dohody je možné ponechať aj veľký nafukovací bazén so schodami a chémiou. Dom má nové plastové okná. V prípade dohody nábytok a spotrebiče môžu ostať. Izby sú presvetlené, čiže nie je potrebné intenzívne kúrenie. Dom je suchý, žiadne vlhnutie či plesne!!! Kľudná časť vhodná pre mladú rodinu s deťmi alebo domáceho kutila. Škola, škôlka či úrad sa nachádza priamo v Modre. Neďaleko je aj BIOobchod, Harmónia a iné turistické miesta. Na záhrade sa nachádzaju ovocné stromy ako jabloň, marhula, hruška, malé kríky a tiež vinič kráľovské hrozno. Nehnuteľnosť je poistená. K dispozícii je hneď. Na dom nie je žiadna ťarcha. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj slnečný RD s pozemkom 700 m2, Modra

Na predaj RD, novostavba, holostavba, Ivanka pri Dunaji, Vinice

Dátum pridania: 4.6.2014

Ponúkame na predaj krásny moderný tehlový 2 podlažný dom s veľkou terasou, garážou a pozemkom 400 m2 v štádiu holodom. Dom sa nachádza v lokalite Vinice, Biely potok Ivanka pri Dunaji. Úžitková plocha domu je 150 m2. Dom ponúka výborné dispozičné riešenie, podlahové kúrenie, všetky siete, vybudovanú komunikáciu. Možnosť úprav. Využite príležitosť kúpiť si dom s pozemkom za cenu bytu. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj RD, novostavba, holostavba, Ivanka pri Dunaji, Vinice

Na predaj 4izb. bungalov, holodom, 491m2 pozemok, Malinovo

Dátum pridania: 4.6.2014

Ponúkame na predaj 4-izbový bungalov / bungalov 969/ v obci Malinovo. Rodinný dom je postavený na pozemku o rozlohe 491m2. Jeho zastavaná plocha je 145,5 m2 a celková úžitková plocha 112,3 m2. Rodinný dom je postavený z tehly Profi 30 cm + 10 zateplenie polystyrénom, strešná krytina Meditteran, monolitický strop v 1/4 stavby s úložným priestorom v podkroví o ploche 25 m2, v priestoroch obývacej izby vysoký átriový strop so strešným oknom, plastové 7 komorové okná Rehau trojsklo zvonku zlatý dub, zvnútra biele, kompletné podlahové kúrenie kotol Protherm Tiger , príprava na krb, komín Schiedel, vápeno-cementové omietky , všetky prípravy sietí, dom je kompletne dokončený , zafasádovaný , uzemnený, oplechovaný, hotové trativody. Súčasťou domu je prístrešok na dve vozidlá. Kompaktný pôdorys s veľkými izbami, plnohodnotným príslušenstvom a minimálnymi komunikačnými priestormi efektivne oddelenou dennou a nočnou časťou. Priestranná obývacia izba so samostatnou jedálňou a kuchyňou sú spojené do moderného veľkopriestoru Kuchyňu je možné stavebne oddeliť priečkou,komora , 3 x samostatná izba, kúpelňa s vaňou a WC, pri vstupe WC a sprchový kút, technická miestnosť Krytá terasa prístupná z jedálne a obývacej izby rozširuje obytný priestor smerom do exteriéru. Rodinný dom sa predáva ako holodom. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 4izb. bungalov, holodom, 491m2 pozemok, Malinovo

Na predaj 6izb. RD, 296m2 pozemok, Ba II, ul. Štyndlova

Dátum pridania: 4.6.2014

Ponukame na predaj 6-izbový rodinný dom v Bratislave-Prievoze. Celková plocha pozemku je 296 m2, z toho ostatné plochy 198 m2, zastavaná plocha 98 m2 a úžitková plocha 215 m2. Dom je 2 podlažný plus čiastočne podpivničený. Časť prízemia – 71,60 m2 (42%) je 30 ročná, po rekonštrukcii (nové okná a dvere, podlahy, obklady, izolácie, zateplenie, samita), druhá časť prízemia a poschodie – 100,05 m2 (58%) je novostavba + nová strecha. Dom je murovaný, 6-izbový, 2 kúpeľne + WC, rozvody pre druhú kuchyňu v technickej miestnosti, knižnica, úložné podkrovie. Má nové všetky inžinierske siete a vnútorné rozvody (elektrina, plyn, voda a kanalizácia) . Nové je i oplotenie, brána s elektrickým ovládaním. Dom má terasy so záhradným krbom, terénne práce a trávnik so záhradkou a samostatnými prípojkami elektriny a vody na terase. Dom má samostatné 2 vchody, je možné ho používať aj ako 2 samostatné trojizbové byty. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 6izb. RD, 296m2 pozemok, Ba II, ul. Štyndlova

Na predaj murovaná chata, 600mn2 pozemok, Pezinok, časť Grinava

Dátum pridania: 3.6.2014

Ponúkame na predaj murovanu chatu pod Pezinskou babou v krasnom lesnom prostredí postavenu v 80-tých rokoch s hotovým projektom na rekonštrukciu na celoročne obyvanu rekreačnu chatu, kde sa plánuje aj s podkrovym. Zastavaná plocha plocha chaty je 86 m2 a jej úžitková plocha je 100 m2. K chate je v užívaní pozemok s výmerou 600 m2. V chate je elektrika, vodovod, WC, malá žumpa. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj murovaná chata, 600mn2 pozemok, Pezinok, časť Grinava
Reality 1-20 z 51

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Domy, chaty a chalupy

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Malackách a na Záhorí? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Záhorie - Borinka, Borský Mikuláš, Brezová pod Bradlom, Gbely, Holíč, Kúty, Malacky, Marianka, Myjava, Senica, Skalica, Stupava
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang