zahorie.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Záhorie - Malacky, Stupava, Senica

Akcie 1-14 z 14

AKCIE A PODUJATIA Záhorie a okolie

Koncert: 30 rokov Záhorienky

25.4. - 25.4.2017 / 18:00

Miesto konania: Hviezdoslavova 3,Malacky
Obľúbená a populárna dychovka Záhorienka pripravila pre Vás okrem tradičných novembrových ,,Katarínskych koncertov,, veľkolepý program k 30 výročiu jej vzniku (1987). Program plný hudby, zábavy, známych i menej znamych ľúbivých piesní, okoreneného ľudovým rozprávačom Jožkom Černým z Hodonína. Ako hosť Záhorienky sa predsaví najmenšia slovácka dychovka Šohaji a ďalší gratulanti..... Všetky vstupenky sú zlosovateľné a môžete sa tešit na zaujímavé ceny priamo na koncerte. Záhorienka - partia veselých, možno ešte mladých šuhajov s nežnými ozdobami, zamilovaných do pekných pesničiek, ktoré lahodia nielen uchu, ale i bránici. Dvanásť výborných muzikantov a dvaja výborní speváci zo Záhoria, Slovenska a Moravy, ktorí hrajú a spievajú od srdca, pre potešenie, pobavenie svoje, ale hlavne pre Vás.O popularite Záhorienky svedčí neustály dopyt, široký okruh poslucháčov viacerých vekových generácií, množstvo koncertov, vypredaných sál doma i v zahraničí ako i osobitý zvuk, výraz kapely a záhorácky temperament. Záhorienka k Vám vždy zavíta s hudbou čistou, nežnou, úprimnou...

Koncert: 30 rokov Záhorienky

Vlk z Královských Vinohrad

25.4. - 25.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Nám. oslobodenia 11/17, Senica
Autobiografický film legendárneho režiséra Jana Němca voľne vychádza z jeho publikácie Nepodávej ruku číšníkovi a pozoruje jeho životné príbehy od šesťdesiatych rokov po súčasnosť. Rozviate a úprimné rozprávanie o svojom živote prináša jedna z najoriginálnejších postáv českého filmu a legendárneho tvorcu českej novej vlny - režisér Jan Němec. Posledný film tohto režiséra vychádza voľne z autorovej poviedkovej knihy Nepodávej ruku číšníkovi. Ústredným bodom rozprávania sú udalosti roku 1968 a cesta Johna Jana alias Jana Němca na festival v Cannes, kde mali traja zástupcovia českej novej vlny šancu získať Zlatú palmu. Ľavicoví francúzski filmári na čele s Jean-Lucom Godardom ale pod vplyvom revolučných študentských búrok festivalovú súťaž predčasne ukončili. Osudovú ranu potom Němcovej sľubnej medzinárodnej kariére zasadil príjazd ruských tankov do Prahy v roku 1968; nasledovala komplikovaná cesta do exilu a slávny porevolučný návrat. Réžia: Jan Němec • Scenár: Jan Němec • Zvuk: Dominik Dolejší • Hrajú: Jiří Mádl, Karel Roden, Martin Pechlát, Tatiana Pauhofová, Gabriela Míčová, Markéta Janoušková, Jiří Menzel, Jiří Bartoška

Vlk z Královských Vinohrad

Šmolkovia: Zabudnutá dedinka

7.4. - 30.4.2017 / 17:00

Miesto konania: Nám. oslobodenia 11/17, Senica
7.-9.4. - 17.00, 28.-30.4. - 17.00, Celovečerný animovaný šmolkovský film s obľúbenými modrými postavičkami prichádza! Scenár: Karey Kirkpatrick, Chris Poche • Réžia: Kelly Asbury Vďaka záhadnej mape sa Šmolinka spolu s Mudrošom, Babrošom a Silákom vydáva na dobrodružnú výpravu a náhodou objavia najväčšie tajomstvo v dejinách Šmolkov.

Šmolkovia: Zabudnutá dedinka

Baby šéf

21.4. - 30.4.2017 / 16:00

Miesto konania: Hviezdoslavova 3,Malacky
21.4. - 16:00, 28.4. - 16:00, 30.4. - 16:00, Režisér filmu Madagaskar Tom McGrath vás pozýva do kina na animovanú komédiu Baby šéf, v ktorej sa zoznámite s veľmi zvláštnym bábätkom. Nosí totiž elegantný oblek s kravatou, hovorí hlbokým hlasom a má vždy „po ruke“ zásobu nemiestnych vtipov. A tiež sa správa ako tajný agent. To si veľmi rýchlo všimne jeho starší brat Tim, ktorý z jeho príchodu do rodiny veľmi veľkú radosť nemá. Doteraz bol jedináčikom, ktorý mal všetku rodičovskú lásku, a to mu samozrejme vyhovovalo. Naviac sa zdá, že rodičia si nič zvláštne na novom prírastku nevšimli. A tak sa Tim snaží odhaliť túto záhadu. Baby šéf je v skutočnosti veľký boss. Navonok síce pôsobí ako milé bábätko, ale vo svojom vnútri je to skúsený biznismen posadnutý obchodnými úspechmi. Pracuje pre organizáciu BabyCorp a jeho hlavným poslaním je zistiť, prečo deti prehrávajú na trhu rodičovskej lásky. Kým lásky k deťom ubúda a podiel BabyCorp na trhu klesá, o to rýchlejšie rastú výsledky konkurenčnej spoločnosti Šteňa a. s. Tá namiesto detí presadzuje do rodín malých chlpatých domácich maznáčikov. Jej zakladateľ Francis E. Francis si môže byť spokojný a veriť, že deti z biznisu s láskou úplne odstráni. Baby šéf sa musí so svojimi pomocníkmi z BabyCorp vydať na špeciálnu misiu za záchranou rodičovskej lásky. A aby v boji proti konkurencii uspel, musí na svoju stranu získať aj svojho staršieho brata. A ako to dopadne? To zistíte vo svojom kine už v apríli.

Baby šéf

Cuky Luky film

21.4. - 28.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Nám. oslobodenia 11/17, Senica
21.-23.4. - 19:00, 26.4. - 19:00, Cuky a Luky predstavia príbeh začiatku ich šialeného priateľstva, ktoré navždy zmení ich životy. Každá pochádza z iného sveta. Každá si žije svoj život. Cuky je neuznaná video bloggerka s túžbou po sláve, Luky zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čo by si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci - lásky. Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy z ľudu urobiť Miss. Čo sa však stane, ak tou obyčajnou ženou bude práve expertka na trapasy, Cuky?

Cuky Luky film

Stratené mesto Z

22.4. - 30.4.2017 / 21:00

Miesto konania: Hviezdoslavova 3,Malacky
22.4. - 21:00, 30.4. - 19:00, Dobrodružný Film inšpirovaný skutočnými udalosťami. Réžia: James Gray • Scenár: James Gray, David Grann • Kamera: Darius Khondji • Hudba: Christopher Spelman • Hrajú: Charlie Hunnam, Tom Holland, Robert Pattinson, Sienna Miller V roku 1906 sa britský bádateľ Percy Fawcett (Charlie Hunnam) po prvý krát vydal do Amazónie. Počas expedície pod záštitou Kráľovskej geografickej spoločnosti podplukovník Fawcett a jeho asistent Henry Costin (Robert Pattinson) zmapovali dosiaľ neznáme územie v Bolívii. S pomocou domorodcov idú proti prúdu Rio Verde. Výprava čelí kanibalom, chorobám, nekonečným dažďom a nedostatku potravín, ale Fawcett sa nevzdáva. Hlboko v srdci pralesa nachádza dôkazy o existencii neznámej, veľmi vyspelej civilizácie. V Anglicku sa mu vedecká obec vysmieva. Percyho odhodlanie a posadnutosť nájsť bájne mesto Z, sú aj napriek tomu stále silnejšie. S podporou oddanej manželky (Sienna Miller) sa v roku 1925 Percy, spoločne so synom (Tom Holland) a verným priateľom Costinom, opäť vydáva do džungle. Percy Fawcett sa stal legendou a jeho osobnosť bola predlohou aj pre postavu Indiany Jonesa. Bol inšpiráciou spisovateľa Sira Arthura Conana Doyla, Michaela Crichtona a mnohých ďalších. Dobrodružný film Stratené mesto Z nakrútil americký režisér James Gray (Noc patrí nám) podľa knižného bestselleru Davida Granna Stratené mesto v Amazónii. Hlavná úloha legendárneho bádateľa bola zverená Charliemu Hunnamovi (Pacific Rim – Útok na zemi). V ďalších úlohách sa predstavia Robert Pattinson (sága Twilight, Voda pre slony), Sienna Miller (Americký sniper) a Tom Holland (Nič nás nerozdelí).

Stratené mesto Z

Únos

26.4. - 26.4.2017 / 14:00

Miesto konania: Hviezdoslavova 3,Malacky
Príbeh, ktorý stále nemá dobrý koniec Réžia: Mariana Čengel Solčanská Na Nový rok nájde mladá novinárka Marta v predzáhradke rodičovského domu bratovu odrezanú hlavu zabalenú v igelitovej taške. Strašný nález ju vtiahne do príbehu, v ktorom sa mocou posadnutí predstavitelia štátu neštítia žiadneho zločinu, aby si upevnili pozíciu neobmedzených vládcov.

Únos

Paradise Trips

26.4. - 26.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Hviezdoslavova 3,Malacky
Komédia, Dráma Posledná cesta nevrlého vodiča autobusu, ktorý tak dostane šancu znovuobjaviť radosť zo života. Réžia: Raf Reyntjens • Scenár: Raf Reyntjens • Hrajú: Gene Bervoets, Jeroen Perceval, Noortje Herlaar • Kamera: Rik Zang • Strih: Els Voorspoels • Hudba: David Van der Heijden Cesta do raja je niekedy poriadna kľukatá. Hlavným hrdinom príbehu je Mário, neustále zachmúrený a nevrlý vodič diaľkového autobusu. Svojim autobusom vozil celý život dôchodcov k moru a teraz sa sám chystá na trochu odpočinku. Ako poslednú vezme jednu špeciálnu zákazku. Do kempu k moru totiž namiesto usporiadaných občanov vezie partičku mládeže, ktorá smeruje na hudobný festival. Vzájomná nevraživosť na seba nedá dlho čakať. Avšak táto posledné výprava autobusu Paradise Trips dá Máriovi šancu spomenúť si, aké je to tešiť sa zo života, užívať si ho a nemyslieť na starosti. A tak vďaka tomu dostane druhú šancu nájsť cestu k svojmu synovi, ktorého roky nevidel.

Paradise Trips

PETER LIPA & band

27.4. - 27.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Hviezdoslavova 3,Malacky
53. MALACKÁ HUDOBNÁ JAR: 6. koncert Peter Lipa je najvýznamnejšia osobnosť slovenskej jazzovej scény. Vytvoril osobitý vokálny prejav s dôrazom na text. Jeho hudba vychádza zo spojenia jazzu a blues. Využíva výhodu spevákov, ktorí okrem hudobného materiálu, teda tónov, harmónie a rytmu, môžu publikum osloviť aj textom. Ako prvý spevák na Slovensku uplatňuje v jazzovej hudbe slovenčinu. Vychádza z rytmických možností textu a prenáša ich do hudobného prejavu. V jeho repertoári nájdeme tradicionály, štandardy z oblasti swingu a moderného jazzu. Michal Fedor – bicie nástroje Michal Žáček – saxofón Michal Šimko – basgitara Peter Lipa jr. – klávesy

PETER LIPA & band

Circle

28.4. - 29.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Hviezdoslavova 3,Malacky
28.4.- 19:00, 29.4. - 21:00, Vedieť je dobré... Vedieť úplne všetko je ešte lepšie. Hrajú: Emma Watson, Tom Hanks, John Boyega, Karen Gillan, Patton Oswalt, Bill Paxton, Ellar Coltrane, Poorna Jagannathan, Amir Talai, Nate Corddry, Ellen Wong, Regina Saldivar, Hunter Burke Napínavý triler The Circle natočený podľa knižného bestselleru Kruh od Davea Eggersa hovorí o tom, že ani vysnívaná práca snov nemusí byť tým, čím sa zdá na prvý pohľad. A presne to zisťuje hlavná hrdinka Mae Hollandová (EMMA WATSON), ktorá získa miesto v najsilnejšej internetovej spoločnosti Circle uskutočňujúcej podozrivé bankové operácie a iné transakcie... Spoločnosť Circle vlastní a manažuje charizmatický a tajomný Bailey (TOM HANKS)...

Circle

PROTI SVOJEJ KRVI

28.4. - 28.4.2017 / 21:00

Miesto konania: Hviezdoslavova 3,Malacky
Akcia, Dráma, Krimi Réžia: Adam Smith • Scenár: Alastair Siddons • Kamera: Eduard Grau • Hudba: The Chemical Brothers • Hrajú: Michael Fassbender, Brendan Gleeson, Lyndsey Marshal, Georgie Smith, Rory Kinnear, Killian Scott, Sean Harris Tri generácie rodiny Cutlerovcov žijú ako vyhnanci v jednej z najbohatších častí Británie. Bývajú uprostred krásneho anglického sídla Gloucestershire v karavanovom tábore. Bezcieľne sa flákajú, živia sa príležitostnými krádežami, pytliactvom, pobijú sa s každým, kto sa im nepáči. Neustále sa pohybujú na hranici zákona, okolie ich neznáša a polícia po nich tvrdo ide. Na čele klanu stojí Colby (Brendan Gleeson), ktorý pevnou rukou udržiava vo svojej kočovnej komunite tradičný životný štýl a zvyky. Colby by rád časom prenechal svoje vodcovstvo synovi, ale Chad (Michael Fassbender) nie je touto myšlienkou príliš nadšený. Chad sa totiž na svet pozerá inou perspektívou ako jeho otec a začína byť rozpoltený. Na jednej strane rodinná kočovná tradícia spojená s drsným životným štýlom. Na strane druhej, túžba vymaniť sa z tohto prostredia a zabezpečiť svojej rodine lepšiu budúcnosť. S tým je ale spojený konflikt s otcom, ktorý o ničom príliš nediskutuje a naviac pripravuje lúpežnú akciu, ktorej cieľom je honosný dom plný cenností. Chad zisťuje, že osud a možnosť voľby nemusia ležať v jeho vlastných rukách…

PROTI SVOJEJ KRVI

DIVADLO NA HAMBÁLKU: TRI LETUŠKY V PARÍŽI

29.4. - 29.4.2017 / 18:00

Miesto konania: Hviezdoslavova 3,Malacky
Francúzska situačná komédia o tom, čo sa môže stať, keď si muž chce užívať výhody ženáča, no do svadby sa mu príliš nechce. Bernard je úspešný parížsky architekt, presvedčený odporca monogamie a zároveň náruživým fanúšikom letušiek. Udržiava spoločnú domácnosť s tromi snúbenicami súčasne – s Američankou Janet, Nemkou Judit a Francúzkou Jaqueline. Všetky sú letušky, no každá z inej leteckej spoločnosti, a preto si svoj milostný život usporiada presne podľa letového poriadku. Pod heslom zmena je život si užíva život plnými dúškami – dva dni v týždni vždy s inou zo svojich snúbeníc, ktoré samozrejme o existencii tých druhých nemajú tušenie. Všetko funguje priam ideálne. Avšak iba do chvíle, keď v letovom poriadku nastanú zmeny - jedno lietadlo prilieta skôr, druhé musí odletieť neskôr a starostlivo plánovaný rozvrh aj záložné plány sa rúcajú ako domček z karát. Do toho všetkého sa k architektovi nasťahuje starý kamarát zo štúdií, Robert, a kolotoč bláznivých situácií sa môže začať. Jedna z najúspešnejších francúzskych komédií, ktorá útočí na bránice divákov už viac ako päťdesiat rokov. Réžia: Vlado Zetek Úprava, výber hudby: Vlado Zetek Asistent réžie: Zuzana Chrústová Scéna: Tereza Langerová Kostýmy: Tereza Langerová a kolektív Zvuk: Peter Hegyi Svetlo: Milan Kojs Účinkujú: Oto Divinský, Róbert Hlaván, Marta Balúchová, Zuzana Chrústová, Romana Štipanitzová, Sabina Zetková, Miroslava Mihaličková, Kristína Vícenová, Renáta Biksadská, Eva Barteková-Šefčíková

DIVADLO NA HAMBÁLKU: TRI LETUŠKY V PARÍŽI

Circle

29.4. - 30.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Nám. oslobodenia 11/17, Senica
29.-30.4- 19:00, Vedieť je dobré... Vedieť úplne všetko je ešte lepšie. Napínavý triler The Circle natočený podľa knižného bestselleru Kruh od Davea Eggersa hovorí o tom, že ani vysnívaná práca snov nemusí byť tým, čím sa zdá na prvý pohľad. A presne to zisťuje hlavná hrdinka Mae Hollandová (EMMA WATSON), ktorá získa miesto v najsilnejšej internetovej spoločnosti Circle uskutočňujúcej podozrivé bankové operácie a iné transakcie... Spoločnosť Circle vlastní a manažuje charizmatický a tajomný Bailey (TOM HANKS)... Hrajú: Emma Watson, Tom Hanks, John Boyega, Karen Gillan, Patton Oswalt, Bill Paxton, Ellar Coltrane, Poorna Jagannathan, Amir Talai, Nate Corddry, Ellen Wong, Regina Saldivar, Hunter Burke

Circle

Beh Andreja Radlinského

8.5. - 8.5.2017 / 08:30

Miesto konania: Poľnohospodárske družstvo Kúty
Bežci, bežkyne, povzbudzovači, malí aj veľkí! Je čas oprášiť bežecké topánky! Rímskokatolícka cirkev Kúty a Základná škola Andreja Radlinského Vás srdečne pozývajú na 0. ročník Behu Andreja Radlinského pri príležitosti osláv 200. výročia narodenia tejto významnej osobnosti. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie a súčasťou podujatia budú aj rôzne atrakcie a hry pre deti. Viac info: https://kuty.media/beh_andreja_radlinskeho alebo na https://www.facebook.com/events/125081628030829 Online registrácia: https://kuty.media/behregar2017

Beh Andreja Radlinského
Akcie 1-14 z 14

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Záhorie - Borinka, Borský Mikuláš, Brezová pod Bradlom, Gbely, Holíč, Kúty, Malacky, Marianka, Myjava, Senica, Skalica, Stupava
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang